برگزاری مسابقات جایزه بزرگ شمشیربازی در اماکن دیدنی تهران

به گزارش مجله میهن 128، رئیس فدراسیون شمشیربازی و مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با هدف هماهنگی و هم افزایی برای توسعه رشته شمشیربازیف دیدار و گفت وگو کردند.

برگزاری مسابقات جایزه بزرگ شمشیربازی در اماکن دیدنی تهران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، صبح امروز فضل الله باقرزاده رئیس فدراسیون به همراه محسن وحدانی سرپرست دبیری فدراسیون با حضور در سازمان ورزش شهرداری تهران با امیر محسنی مدیرعامل این سازمان دیدار و گفت وگو کردند.

رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: این دیدار در راستای رویکرد این فدراسیون مبنی بر اینکه شهرداری تهران از پتانسیل و سخت افزار اجرایی بالایی برخوردار است و توانایی گسترش رشته شمشیربازی در کلانشهر تهران به واسطه شهرداری نیز امکانپذیر است.

باقرزاده با مثبت ارزیابی کردن این جلسه شرح داد: اینکه سازمان ورزش شهرداری تهران به دنبال ایجاد فضای مناسب برای ورزش شهروندی می باشد کمک به سزایی برای گسترس و پرورش استعدادها می کند و در گام نخست فدراسیون آمادگی دارد که پنجاه مربی خانم و آقا را تربیت و معرفی کرده تا در اماکن ورزشی شهرداری شروع شروع به فعالیت کنند.

رئیس فدراسیون شمشیربازی اضافه کرد: با پیشنهاد فدراسیون مقرر شد مسابقات جایزه بزرگ شمشیربازی با حضور قهرمانان این رشته برای جلب بیشتر مشارکت مردمی و آشنایی خانواده ها در مکان های دیدنی و بوستانهای تهران برگزار شود.

باقرزاده شرح داد : مسابقات جام جهانی جوانان (کلاس آ) به عنوان جام جهانی تهران در تقویم فدراسیون جهانی ثبت شده و شهرداری تهران به عنوان یک متولی می تواند نقش بسزایی در بهتر برگزار شدن آن به فدراسیون کمک کند.

امیر محسنی مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری نیز با مهیج بودن این رشته ورزشی اضافه کرد: سازمان ورزش شهرداری تهران آمادگی دارد پتانسیل و زیر ساخت های مناسب خود را برای پیشرفت رشته شمشیربازی در اختیار بگذارد و در صورت مجوز و ایجاد پروتکل اولین جایزه بزرگ شمشیربازی را در فضای باز برگزار کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 735

به "برگزاری مسابقات جایزه بزرگ شمشیربازی در اماکن دیدنی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مسابقات جایزه بزرگ شمشیربازی در اماکن دیدنی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید