ورود به مازندران ممنوع شد

به گزارش مجله میهن 128، براساس محدودت های ترافیکی اعمال شده از سوی پلیس راه کشور، روز های تاسوعا و عاشورا تردد در جاده های هراز و کندوان از پایتخت به سمت مازندران ممنوع است.

ورود به مازندران ممنوع شد

به گزارش خبرنگاران به نقل روابط عمومی پلیس راه کشور، محدودیت های ترافیکی جاده های مازندران از روز چهارشنبه پنجم شهریور و در آستانه تعطیلات روز های تاسوعا و عاشورا تا سه شنبه 11شهریور ماه اعمال می گردد.

پلیس راهور در گزارش امروز سه شنبه خود محدودیت های ترافیکی این ایام را در جاده های کندوان، هراز و فیروزکوه برای وسایل نقلیه موتورسیکلت، وسایل نقلیه سنگین و دیگر وسایل را بدین گونه خاطرنشان کرد:

تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه پنجم شهریور تا ساعت 6 صبح سه شنبه یازدهم شهریور از محور های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است، بنابر این گزارش تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در جهت مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محور کندوان

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز های چهارشنبه و پنجشنبه پنجم و ششم شهریور تا 2 بامداد روز های بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز های چهارشنبه و پنجشنبه پنجم و ششم تا 2 بامداد روز های بعد از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز آدینه هفتم شهریور از مرزن آباد بسمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روز آدینه هفتم شهریور از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز شنبه هشتم شهریور از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روز هشتم شهریور از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز های یکشنبه و دوشنبه نهم و دهم شهریور تا 2 بامداد روز های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز های یکشنبه و دوشنبه همان تاریخ تا 2بامداد روز های بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

محور هراز

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز های شنبه، یکشنبه و دوشنبه در تاریخ های هشتم تا دهم شهریور تا ساعت2 بامداد روز های بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روز های شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ 6 و 9 و 10شهریور از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود که تا ساعت 2 بامداد روز های بعد تداوم خواهد داشت.

پلیس خاطرنشان کرد که درصورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید ویا لغو محدودیت ها در محور های فوق توسط مامورین پلیس راه در محل اعمال می گردد.

تردد تمامی تریلر ها کماکان ممنوع است، اما تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز چهارشنبه پنجم شهریور تا 2 بامداد روز بعد از محور هراز ممنوع است.

تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 روز های پنجشنبه، آدینه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه ششم تا دهم شهریور تا 2 بامداد روز های بعد از محور هراز ممنوع است.

محور سوادکوه

تردد انواع تریلر و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 الی 24 روز یکشنبه نهم شهریور از جهت شمال به جنوب در محور فوق ممنوع است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 801

به "ورود به مازندران ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود به مازندران ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید