عمل جراحی آرتروسکوپی برای حسن یزدانی، کریمی در انتظار MRI

به گزارش مجله میهن 128، بعد از ظهر امروز حسن یزدانی و علیرضا کریمی توسط دکتر کیهانی فوق تخصص جراحی زانو، مورد معاینه قرار گرفتند.

عمل جراحی آرتروسکوپی برای حسن یزدانی، کریمی در انتظار MRI

به گزارش گروه ورزشی مجله میهن 128،به نقل از سایت فدراسیون کشتی، بعد از ظهر امروز و با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون، غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد و دکتر مهرشاد پورسعید رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی، فرایند درمانی حسن یزدانی و علیرضا کریمی دو آزادکار عنوان دار کشورمان که از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شده اند، پیگیری شد.

دکتر پورسعید در این باره گفت: دو کشتی گیر قهرمان کشورمان، توسط دکتر کیهانی فوق تخصص جراحی زانو مورد معاینه قرار گرفتند که مقرر شد در خصوص علیرضا کریمی پس از انجام ام آر آی نظر قطعی داده شود و قرار است امروز بعد از ظهر ام آر آی گرفته شود.

در خصوص حسن یزدانی نیز با توجه به اینکه مصدومیت وی کهنه بوده و چندین سال گریبانگیر این قهرمان ملی کشورمان بود، تصمیم گرفته شد که عمل جراحی به وسیله آرتروسکوپی انجام شود و انشااله پس از یک دوره کوتاه درمانی و کسب بهبودی کامل، این قهرمان گرانقدر کشتی کشورمان به میادین باز می شود.

پورسعید در سرانجام اعلام نمود: کلیه فرایند درمانی این دو قهرمان ارزشمند کشورمان تا بهبودی کامل، توسط فدراسیون کشتی پیگیری و انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 305

به "عمل جراحی آرتروسکوپی برای حسن یزدانی، کریمی در انتظار MRI" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عمل جراحی آرتروسکوپی برای حسن یزدانی، کریمی در انتظار MRI"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید