گروهی از نظامیان آذربایجان برای تمرینات مشترک راهی ترکیه شدند

به گزارش مجله میهن 128، سرلشکر فاضل آقالاراف در مراسم اعزام نظامیان آذربایجانی به ترکیه با اشاره به توسعه همکاری های نظامی و فنی جمهوری آنکارا و باکو ، از اهمیت تمرینات نظامی مشترک دو کشور که همه ساله در نخجوان و قارص برگزار می گردد، گفت.

گروهی از نظامیان آذربایجان برای تمرینات مشترک راهی ترکیه شدند

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان روز یکشنبه در گزارشی درباره اعزام گروهی از نظامیان آذری به ترکیه برای مشارکت در تمرینات نظامی مشترک نیروهای دو کشور اطلاع داد.

به گزارش ایرنا، بر اساس این گزارش، نظامیان جمهوری آذربایجان همراه با نیروهای ترکیه در تمرینات نظامی مشترک زمستانی -2021 در منطقه قارص این کشور مشارکت خواهند داشت .

سرلشکر فاضل آقالاراف در مراسم اعزام نظامیان آذربایجانی به ترکیه با اشاره به توسعه همکاری های نظامی و فنی جمهوری آنکارا و باکو ، از اهمیت تمرینات نظامی مشترک دو کشور که همه ساله در نخجوان و قارص برگزار می گردد، گفت.

براساس این گزارش، و احد های نظامی جمهوری آذربایجان پس از مراسم یادشده به وسیله شهر نخجوان برای مشارکت در تمرینات نظامی مشترک زمستانی -2021 به مقصد منطقه قارص ترکیه حرکت کردند .

تمرینات نظامی مشترک زمستانی -2021 نیروهای نظامی ترکیه و جمهوری آذربایجان اول تا12 فوریه (13 تا 24 بهمن ماه) برگزار می گردد .

منبع: عصر ایران
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1049

به "گروهی از نظامیان آذربایجان برای تمرینات مشترک راهی ترکیه شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروهی از نظامیان آذربایجان برای تمرینات مشترک راهی ترکیه شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید