واکنش وزارت ورزش به انتخاب نشدن بیرانوند: لابی های غیرمنصفانه کشورهای عربی حق مسلم فوتبال ایران را تضییع می نماید

به گزارش مجله میهن 128، معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت: نمایش خیره کننده علیرضا بیرانوند در جام جهانی تحسین کارشناسان جهانی را به دنبال داشت، ولی متأسفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا چشم خود را روی واقعیت بست.

واکنش وزارت ورزش به انتخاب نشدن بیرانوند: لابی های غیرمنصفانه کشورهای عربی حق مسلم فوتبال ایران را تضییع می نماید

به گزارش مجله میهن 128 و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، عبدالحمید احمدی درباره انتخاب مرد سال فوتبال آسیا گفت: علیرضا بیرانوند دروازه بانی در کلاس جهانی است و همگان دیدند نمایش خیره کننده و ارزشمند بیرانوند در جام جهانی 2018 روسیه تحسین کارشناسان جهانی را به دنبال داشت، ولی کنفدراسیون فوتبال آسیا او را ندید!

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: سال 2018 باید قطعاً بیرانوند مرد سال فوتبال آسیا می شد و مانند سال جاری لابی های ناجوانمردانه و مغایر با روح ورزش از سوی بعضی کشورهای عربی و انتخاب های جهتدار AFC به راحتی حق فوتبال ایران را در چنین موقعیت هایی تضییع می نماید.

احمدی اضافه کرد: حضور علیرضا بیرانوند در جمع سه بازیکن برتر آسیا مایه مباهات فوتبال ایران و طرفداران پرشمار ورزش و فوتبال ملی است و قطعاً این انتخاب های نامنصفانه ذره ای از ارزش های او کم نمی نماید و همچنان بهترین دروازه بان آسیاست.

معاون وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: حمایت از چهره های ورزشی و قهرمانان ورزشی مسئولیت و رسالت وزارت ورزش و جوانان است و برای حفظ شأن و منزلت آنها هر گونه پیگیری و حمایت لازم انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 247

به "واکنش وزارت ورزش به انتخاب نشدن بیرانوند: لابی های غیرمنصفانه کشورهای عربی حق مسلم فوتبال ایران را تضییع می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وزارت ورزش به انتخاب نشدن بیرانوند: لابی های غیرمنصفانه کشورهای عربی حق مسلم فوتبال ایران را تضییع می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید