نمودار شیوع کرونا در ایران همچنان نزولی است، آمار درگذشتگان به زیر 90 نفر رسید

به گزارش مجله میهن 128، هرچند بنابر آمار روزانه تمامی ارکان نمودار شیوع کرونا در ایران با کاهش روبروست و به سمت بهبود پیش می رود اما شرایط کرونا در کشور همچنان خطرناک است و باید هشدارها را جدی گرفت.

نمودار شیوع کرونا در ایران همچنان نزولی است، آمار درگذشتگان به زیر 90 نفر رسید

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه اجتماعی خبرگزاری مجله میهن 128، اولین ماه سال 99 درحالی روزهای پایانی خود را پشت سر می گذارد که آمار شیوع کرونا در کشور همچنان به فرایند نزولی خود ادامه می دهد.

طی 24 ساعت گذشته آمار افراد در حال درمان 425 نفر، بهبودیافتگان جدید 461 نفر، مبتلایان جدید 107 نفر و درگذشتگان نیز به تعداد 3 نفر با کاهش روبرو بوده است.

بیشتر بخوانید؛

سخنگوی وزارت بهداشت اظهار داشت؛ آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا روز آدینه 29 فروردین/ بهبودیافتگان 54064 و مبتلایان 79494 نفر+جزئیات

مقایسه شیوع کرونا در ایران/ پنج شنبه 28 فروردین: آمار مبتلایان دوباره صعودی شد/ آژیر هشدار پیک دوم شیوع کرونا به صدا درآمد؟

هرچند بنابر آمار روزانه تمامی ارکان نمودار شیوع کرونا در ایران با کاهش روبروست و به سمت بهبود پیش می رود اما شرایط کرونا در کشور همچنان خطرناک است و باید هشدارها را جدی گرفت.

بی توجهی به فاصله گذاری هوشمند و خروج بی دلیل از منزل می تواند خطرات جبران ناپذیری را متوجه هموطنان کند.

به نظر می رسد از این به بعد کرونا گریبان کسانی را خواهد گرفت که این ویروس را شوخی گرفته اند و با بی توجهی محض با آن روبرو و بدون رعایت دستورالعمل های بهداشتی در جامعه حاضر می شوند.

4145

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 578

به "نمودار شیوع کرونا در ایران همچنان نزولی است، آمار درگذشتگان به زیر 90 نفر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمودار شیوع کرونا در ایران همچنان نزولی است، آمار درگذشتگان به زیر 90 نفر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید