نامه های حشد شعبی به نیروهای آمریکایی، سیاسیون و ملت عراق

به گزارش مجله میهن 128، هشت گروه وابسته به حشد شعبی عراق امروز(شنبه) با ارسال نامه هایی خطاب به نیروهای آمریکایی و گروه های سیاسی و ملت عراق تاکید کردند، نظامیان آمریکایی اشغالگرانی هستند که جز زبان زور، چیز دیگری را نمی فهمند.

نامه های حشد شعبی به نیروهای آمریکایی، سیاسیون و ملت عراق

به گزارش خبرنگاران، به نقل از سایت شبکه سومریه نیوز، این هشت گروه حشد شعبی در بیانیه مشترکی تاکید کردند: عملیات علیه نیروهای آمریکایی تنها پاسخ کوچکی به تجاوزات آنها است. تهدیدهای اخیر آمریکا مبنی بر هدف دریافت گروه ها و رهبران مقاومت، صرفاً تقلایی برای سرپوش گذاشتن بر شکست هایشان بود؛ زیرا آن ها ضعیف تر از آن هستند که با این گروه ها وارد جنگ شوند.

گروه های حشد شعبی نامه دوم را خطاب به گروه های سیاسی عراق ارسال و تاکید کردند: ما مخالفت خود را با تشکیل کابینه توسط عدنان الزرفی، نامزد سازمان اطلاعات آمریکا اعلام می کنیم. ما اجازه این امر را نخواهیم داد و همه کوشش خود را برای حفظ ثبات و امنیت بکار خواهیم بست.

این گروه ها در نامه سوم که خطاب به ملت عراق است تاکید نموده اند: ما سربازان وفاداری برای دفاع از شما و جانفشانی به خاطر شما باقی می مانیم و اجازه نمی دهیم آمریکا به اشغال خاک ما، سرقت منابع آن و تجزیه کشورمان ادامه دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 541

به "نامه های حشد شعبی به نیروهای آمریکایی، سیاسیون و ملت عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه های حشد شعبی به نیروهای آمریکایی، سیاسیون و ملت عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید