معرفی 7 ملی پوش آزادکار جهانی نروژ، 3 کشتی گیر دیگر 12 شهریور می آیند

به گزارش مجله میهن 128، با توجه به چرخه انتخابی تیم ملی کشتی و برگزاری سه مسابقه درون اردویی، تا به امروز 7 ملی پوش آزادکار اعزامی به جهانی 2021 تعیین شده اند.

معرفی 7 ملی پوش آزادکار جهانی نروژ، 3 کشتی گیر دیگر 12 شهریور می آیند

به گزارش خبرنگاران، مسابقات جهانی کشتی 2021 طی روزهای 10 تا 18 مهر ماه در نروژ برگزار خواهد شد. پیش از برگزاری مسابقات المپیک، فدراسیون کشتی چرخه انتخابی این رقابت ها را اعلام نموده بود، ضمن اینکه طبق اعلام فدراسیون کشتی، هر یک از 11 کشتی گیری که در قالب دو تیم آزاد و فرنگی راهی المپیک شدند، اگر مدال می گرفتند شانس حضور مستقیم در جهانی را پیدا می کردند که 4 عضو تیم ملی پیروز به کسب یک طلا، یک نقره و دو برنز شدند.

به این ترتیب در تیم کشتی آزاد حضور حسن یزدانی در 86 کیلوگرم و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم در ترکیب تیم ملی قطعی شد، که هر دو کشتی گیر هم تمایل به حضور در مسابقات جهانی دارند و از این فرصت استفاده خواهند کرد.

روز آدینه گذشته (5 شهریور) هم مسابقه انتخابی درون اردویی در 3 وزن برگزار گردید که یونس امامی در یک تک کشتی با غلبه بر محمدصادق فیروزپور در 74 کیلو ملی پوش شد. کامران قاسم پور با کسب 2 برد از 3 مسابقه از سد محمدجواد ابراهیمی گذشت و به دوبنده تیم ملی در وزن 92 کیلوگرم رسید. مجتبی گلیج هم طی دو مبارزه علی شعبانی را مغلوب کرد تا ملی پوش 97 کیلوگرم ایران باشد،

این درحالی است که باتوجه به چرخه انتخابی تیم ملی و عملکرد دو عضو تیم ملی جوانان در مسابقات اسلو، رحمان عموزاد و محمد نخودی هم ملی پوشان دو وزن 61 و 79 کیلوگرم کشورمان خواهند بود، به این ترتیب با برگزاری مسابقه انتخابی درون اردویی در سه وزن 57، 65 و 70 کیلوگرم در روز 12 شهریور، ترکیب تیم ملی آزاد اعزامی به جهانی نروژ تکمیل خواهد شد.

البته برگزاری مسابقه انتخابی در این اوزان دستخوش تغییر زمانی شد، ضمن اینکه با درخواست امیرمحمد یزدانی برای حضور در رقابت انتخابی وزن 65 کیلوگرم هم موافقت به عمل آمد.

در وزن 57 کیلوگرم علیرضا سرلک و علی قلی زادگان، در 65 کیلوگرم امیرمحمد یزدانی و کیان محمودجانلو و در وزن 70 کیلوگرم امیرحسین مقصودی و عرفان الهی با 3 کیلوگرم ارفاق وزن و شیوه پیروزی 2 از 3 کشتی به مصاف هم خواهند رفت.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1382

به "معرفی 7 ملی پوش آزادکار جهانی نروژ، 3 کشتی گیر دیگر 12 شهریور می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی 7 ملی پوش آزادکار جهانی نروژ، 3 کشتی گیر دیگر 12 شهریور می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید