محله های پرخطر کرونایی فسا کدام اند؟

به گزارش مجله میهن 128، سامانه اطلاع رسانی، خودارزیابی و ثبت بیماران کرونایی 50 منطقه پرخطر فسا براساس تردد بیماران مبتلا به کرونا بیان کرد.

محله های پرخطر کرونایی فسا کدام اند؟

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران و براساس اطلاعات به دست آمده از سامانه اطلاع رسانی، خودارزیابی و ثبت بیماران کرونایی 50 منطقه پرخطر براساس تردد بیماران مبتلا به کرونا در فسا اعلام شد.

پرخطرترین محله ها براساس بیشترین میزان تردد بیماران کرونایی عبارتند از: بلوار مطهری، سینما، شهرک صنعتی، شهرک پرواز،زمین های شهرداری، مهدیه و ...

با توجه به شیوع ویروس کرونا در مناطق مختلف کشور از مردم تقاضا می گردد تا از خروج غیر اضطراری از منزل به شدت خودداری نموده و در صورت اضطرار، هنگام خروج از منزل، همه الزامات بهداشتی پیشگیری از کرونا را طبق دستور العمل های وزارت بهداشت رعایت نمایند.

محلات ذکر شده مواردی هستند که افراد مبتلا به کرونا در ایام قبل از بستری تردد بیشتری داشته اند و از زرد تا قرمز این میزان تردد رو به افزایش است. مردم هنگام مراجعه به این محله های پرخطر حتماً موارد بهداشتی را با دقت تمام انجام دهید.

گفتنی است مردم می توانند با مراجعه به سامانه اطلاع رسانی، خودارزیابی و ثبت بیماران کرونایی محله های پرخطر شهر خود را از لحاظ تردد بیماران کرونایی را مشاهده نمایند.

4145

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 11 آبان 1399 بروزرسانی: 11 آبان 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 831

به "محله های پرخطر کرونایی فسا کدام اند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محله های پرخطر کرونایی فسا کدام اند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید