لیگ برتر فوتبال به تعویق افتاد، مسابقات 16 آبان شروع می شود

به گزارش مجله میهن 128، به گزارش خبرنگار مهر، موج سوم کرونا و افزایش آمار مبتلایان به این ویروس اقدام فدراسیون پزشکی ورزشی در منعِ فدراسیون فوتبال برای آغاز سروقت مسابقات لیگ برتر را به همراه داشته است.

لیگ برتر فوتبال به تعویق افتاد، مسابقات 16 آبان شروع می شود

محمد اسد مسجدی سرپرست فدراسیون فوتبال در مصاحبه با خبرنگار مهر در این زمینه گفت: با توجه به بحران کرونا و شرایط هر یک از رشته ها، نسبت به ادامه برنامه و فعالیت هایشان تصمیم گیری می کنیم. در همین رابطه خواستار تعویق رقابت های لیگ برتر فوتبال شده ایم.

وی با بیان اینکه این درخواست روز گذشته به صورت رسمی توسط فدراسیون پزشکی ورزشی به فدراسیون فوتبال ارائه شد، خاطرنشان کرد: در این نامه خواستار این شده ایم که با در نظر دریافت شرایط کرونا، شروع مسابقات لیگ برتر در زمان مقرر لغو و به 16 آبان ماه موکول شود.

مسجدی تاکید کرد که در واقع این یک دستور است که به فدراسیون فوتبال فوتبال اعلام شده است.

وی گفت: تمام تصمیمات با هماهنگی وزارت بهداشت اتخاذ می شود. پیش از این هم برگزاری دو رویداد در رشته های دوومیدانی و سوارکاری را منتفی کرده بودیم. حال تشخیص این بود که لیگ برتر فوتبال به تعویق بیافتد.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: فعلاً در رابطه با دیگر رشته ها و برنامه های آنها تصمیم گیری جدیدی نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سایت سازمان لیگ فوتبال هم ظهر امروز سه شنبه نوشت: با ابلاغ محمد اسد مسجدی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی شروع مسابقات لیگ برتر بیستم به تاریخ 16 آبان 1399 موکول شد. پیش از این قرار بود رقابت ها از 10 آبان شروع شود، برنامه اصلاحی مسابقات متعاقباً اعلام می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 870

به "لیگ برتر فوتبال به تعویق افتاد، مسابقات 16 آبان شروع می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال به تعویق افتاد، مسابقات 16 آبان شروع می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید