قهرمانی گیتی پسند از همین حالا مبارک، مثل شمسایی روسیاه نیستم!

به گزارش مجله میهن 128، به گزارش خبرنگاران، چالش های باشگاه مس سونگون و گیتی پسند اصفهان در بازار جابجایی لیگ برتر فوتسال به اوج خود رسید. اعضای تیم مس اعتقاد دارند درست در زمانی که اقدامات لازم را برای حفظ مهدی جاوید و جذب حمید احمدی نهایی نموده بودند، مصاحبه های وحید شمسایی سرمربی گیتی پسند باعث حساسیت مسئولان شرکت مس روی قراردادها و منتفی شدن جذب نفرات مدنظر شده است.

قهرمانی گیتی پسند از همین حالا مبارک، مثل شمسایی روسیاه نیستم!

این در حالی است که از تیم مس سونگون در این مدت فقط فرهاد فخیم کاپیتان این تیم حاضر شده است به صورت مستقیم علیه سرمربی گیتی پسند موضعگیری کند. وحید شمسایی هم اخیراً با انتشار پستی در اینستاگرام و اظهارات روز گذشته اش، بر آتش اختلافات دمید.

فرهاد فخیم در تبادل نظر با خبرنگاران، مجدداً در مقام پاسخگویی به شمسایی بر آمد و به شدت از سرمربی گیتی پسند و اظهاراتش انتقاد کرد.

فخیم گفت: ابتدا باید بگویم برخی از دوستان درباره لیگ حاشیه سازی می نمایند و می گویند تیم های زیادی مدعی قهرمانی هستند. چنین چیزی نیست. تا به حال ندیده بودم 16 بازیکن تاپ در یک تیم (گیتی پسند) جمع شوند و سرمربی آن تیم بگوید لیگ مدعیان زیادی برای قهرمانی دارد. آنها می گویند تیم مقاومت البرز هم مدعی قهرمانی است و آدرس اشتباه می دهند. یا حتی می گویند فرش آرا باوجود جدایی چند بازیکن کلیدی اش مدعی است.

کاپیتان تیم مس سونگون ادامه داد: آیا می خواهیم خودمان را گول بزنیم؟ تیم هایی مثل حفاری، سن ایچ و فرش آرا کادر فنی خوبی دارند اما امکانات و پتانسیل و تجربه بازیکنانش به پای باشگاه گیتی پسند نمی رسد. چرا آقایان الکی جو می دهند. یا حتی از تیم کراپ الوند هم به عنوان مدعی قهرمانی اسم می برند در حالی که مگر می گردد با دو، سه بازیکن مثل مصطفی نظری، مهدی جاوید یا علی عابدین در اولین سال حضور در لیگ برتر قهرمان شد؟ از نظر من تیمی قهرمان لیگ است که 12 بازیکن تاپ داشته باشد.

فخیم توضیح داد: ما هم نتوانستیم بازیکن خاصی به تیم مس اضافه کنیم. در مقایسه به گیتی پسند، مس مدعی قهرمانی نیست. باید از همین حالا قهرمانی مسابقات فصل بعد لیگ برتر فوتسال را به مدیریت، بازیکنان و طرفداران گیتی پسند تبریک بگویم. آنها قابل مقایسه با هیچ تیمی نیستند چون تقریباً تمام بازیکنانشان سابقه ملی دارند. جا دارد به مدیریت باشگاه گیتی پسند هم به خاطر جذب نفرات جدید و تمدید قرارداد نفرات قبلی تبریک گفته گردد. در واقع، این مدیریت باشگاه گیتی پسند است که این کارها را نموده است.

وی اضافه کرد: به نظرم الان حتی اگر پوریا جنتی (عضو هیات مدیره باشگاه) هم سرمربی تیم گیتی پسند گردد، این تیم قهرمان لیگ خواهد شد. گیتی پسند از همین حالا قهرمان است مگر اینکه کادر فنی فعلی بلایی سر این تیم بیاورند که قهرمان نگردد!

کاپیتان تیم مس سونگون در واکنش به اظهارات روز گذشته وحید شمسایی مبنی بر اینکه بازیکنان مس درک درستی از حرفهایش نداشته اند، گفت: مردم ایران هم مرا می شناسند هم وحید شمسایی را. شمسایی ادعا نموده ما آی.کیو پایینی داریم. شما که ادعا دارید حمید احمدی و علی اصغر حسن زاده رفاقتی با گیتی پسند قرارداد بسته اند، می دانی آنها حتی 200 یا 300 میلیون تومان بیشتر از مس به گیتی پیشنهاد داده و قرارداد بسته اند؟ این پول حق احمدی و حسن زاده است و نوش جانشان.

فخیم اظهار کرد: آقایی که ادعای آی.کیو می نماید حتی متوجه نشد بازیکنان گیتی پسند چطور با این باشگاه قرارداد بستند. بازهم می گویم با احمدی و حسن زاده رفیق هستم و هر مبلغی که قرارداد بسته اند نوش جانشان باشد. نمی خواستم این بار جواب شمسایی را بدهم ولی او فکر می نماید می تواند توهین کند و ما هم فقط نگاه می کنیم. من تن به حرف زور نمی دهم.

وی همچنین در مورد استوری جنجالی شمسایی که چند روز پیش منتشر شد، گفت: شمسایی در این مورد صحیح گفته بود. بنده کلاغ سیاهی مقابل خداوند متعال هستم. برابر خداوند روسیاهم اما مثل شما پیش بندگان خدا روسیاه نیستم. من عقابی نمی دیدم که بخواهم سکوت کنم.

کاپیتان تیم فوتسال مس در سرانجام گفت: تنها می توانم بگویم عزت و ذلت دست خدا است. بزرگی انسان به اسم و عناوین ورزشی نیت. امثال محمدرضا حیدریان شاید در فوتسال به حقشان نرسیده باشند ولی عزتشان ماورای ورزش و فوتسال است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 819

به "قهرمانی گیتی پسند از همین حالا مبارک، مثل شمسایی روسیاه نیستم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی گیتی پسند از همین حالا مبارک، مثل شمسایی روسیاه نیستم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید