صالحی امیری: مصدومیت حسن یزدانی شوک بزرگی به ما وارد کرد

به گزارش مجله میهن 128، سیدرضا صالحی امیری امروز پس از انجام عمل جراحی زانوی حسن یزدانی در بیمارستان حضور یافت و از این قهرمان کشتی عیادت کرد. وی در حاشیه عیادت از یزدانی گفت: خبر مصدومیت یزدانی شوک بزرگی برای ما و وزارت ورزش بود که خوشبختانه پس از صحبت با دکتر کیهانی پزشک معالج یزدان امیدواری ما برای سلامتی این قهرمان بیشتر شد. در نتیجه از قول دکتر کیهانی خبر خوشی را برای ملت ایران نقل می کنیم که قهرمان ملی ما به زودی به تمرینات بازخواهد گشت و با جدیت برنامه های خود را با نظارت مربی و سر مربی خود شروع خواهد نمود.

صالحی امیری: مصدومیت حسن یزدانی شوک بزرگی به ما وارد کرد

وی ادامه داد: کشتی فقط برای ما یک ورزش نیست، بحث انگیزه است. کشتی فقط رقابت نیست، هویت ایرانی است و بخشی از غرور ایرانی هاست و به همین جهت جامعه ما روی کشتی حساسیت زیادی دارد و آن را دنبال می نماید. با خبری که امروز از پزشک معالج گرفتیم اتفاقات جدیدی شکل خواهد گرفت و حسن یزدانی با همان قدرت و ظرفیت به تمرینات باز خواهد گشت.

رئیس کمیته ملی المپیک در سرانجام با بیان اینکه انصافا دکتر خلیلیان بطور مستمر پیگیر درمان یزدانی است و وزیر ورزش نیز با حساسیت این موضوع را دنبال می نماید گفت: فکر می کنم باید این خبر خوش را به ملت بدهیم که قطعا این قهرمان ملی در آینده ای نزدیک به روی تشک باز می شود و کام مردم را شیرین خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 314

به "صالحی امیری: مصدومیت حسن یزدانی شوک بزرگی به ما وارد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: مصدومیت حسن یزدانی شوک بزرگی به ما وارد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید