سطح داوری ها نسبت به لیگ فوتسال پایین است

به گزارش مجله میهن 128، آرزو صدقیانی زاده در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره بازی روز آدینه تیم فوتسال بانوان سایپا مقابل تیم ملی حفاری ایران و قبول شکست در این دیدار، گفت: بازی بسیار سختی مقابل ملی حفاری داشتیم چرا که این تیم 8 ملی پوش در اختیار داشت و تیم سایپا متاسفانه فرشته کریمی و مارال ترکمن را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت. تعداد زیادی از بازیکنان بی تجربه بودند. 3 بازیکن 16-17 سال در زمین حاضر شدند که تجربه بازی در لیگ برتر را نداشتند و همین کار را برای تیم سخت کرد.

سطح داوری ها نسبت به لیگ فوتسال پایین است

بازیکن تیم فوتسال سایپا ادامه داد: داوری ها نسبت به سطح لیگ کیفیت پایینی دارد. هرچه سطح کیفی لیگ افزایش یافته است اما سطح داوری بالا نرفته است. امیدوارم سطح داوری نیز افزایش یابد. در بازی مقابل ملی حفاری در حالیکه یک بر صفر پیش بودیم داور اول به نفع تیم ساپیا پنالتی گرفت اما با اعتراض تیم حفاری و داد و فریاد ها رای خود را تغییر داد. اگر پنالتی به گل تبدیل می شد حساب کار 2 بر صفر می شد و روند بازی تغییر می کرد ولی داوری در نتیجه تاثیر گذاشت.

وی درباره حساسیت بازی ها در بین تیم های بالای جدول گفت: چهار تیم اول جدول رده بندی مدعی قهرمانی هستند. خیلی ناباورانه و با بدشانسی به دلیل نبود دو بازیکن تاثیر گذار 3 امتیاز بازی مقابل ملی حفاری را از دست دادیم ولی با برطرف آسیب دیدگی کریمی و انتها محرومیت ترکمن شرایط تیم بهتر خواهد شد. سایپا تا به امروز نتایج خوبی کسب نموده است.

صدقیانی زاده درباره تیم ملی فوتسال بانوان نیز گفت: بازگشتم به تیم ملی هنوز معین نیست. نمی خواهم درباره تیم ملی خیلی صحبت کنم. در حال حاضر شرایط تیم ملی سخت است، زمان زیادی تا آغاز مسابقات قهرمانی آسیا باقی نمانده است. بازیکنان درگیر مسابقات لیگ هستند و فکر نمی کنم اردوهای زیادی تا انتها سال برگزار گردد. خوشحالم سرمربی تیم ملی معین شد. شهناز کمک گزینه مثبتی برای تیم ملی است. برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

وی در انتها درباره پاداش های ملی پوشان نیز گفت: حدود یک سال است که خبر از پرداخت پاداش را می دهند. وزیر ورزش چند بار در این زمینه صحبت نموده است اما همچنان قولشان عملی نشده است. منتظر هستیم و تا چند ماه دیگر 2 سال می گردد که از زمان پرداخت پاداش گذشته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 175

به "سطح داوری ها نسبت به لیگ فوتسال پایین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سطح داوری ها نسبت به لیگ فوتسال پایین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید