دانشجویان دانشگاه های افسری آجا درساخت تجهیزات دفاعی مشارکت دارند خبرنگاران

به گزارش مجله میهن 128، فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به توانمندی نیروهای جوان و دانشجویان دانشگاه های افسری آجا، گفت: امروز دانشجویان ما در ساخت تجهیزات دفاعی مورد احتیاج مشارکت دارند.

دانشجویان دانشگاه های افسری آجا درساخت تجهیزات دفاعی مشارکت دارند خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات سراسری دانشجویان دانشگاه های افسری آجا که صبح امروز در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری برگزار گردید،گفت: طبق مطالبات فرمانده کل ارتش از مجموعه نیروهای ارتش، امروز برنامه های تربیتی در جهت تربیت نیروهای ولایتمدار مدار، سلحشور و توانمند گام برمی دارند و این جهت با حمایت عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات در دانشگاه های ما پیش می رود.

وی با اشاره به برنامه ریزی در جهت پیشرفت دانشجویان و دانش پژوهان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی، گفت: امروز دانشگاه های ما از برنامه های مطلوبی در راستای رشد و تعالی دانش نظری و مهارتی برخوردارند و برنامه ها را در این جهت تنظیم نموده ایم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به توانمندی دانشی نیروهای جوان و دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش گفت: امروز دانشجویان ما در ساخت تجهیزات دفاعی مورد احتیاج مشارکت دارند.

امیر نصیرزاده اضافه نمود: به جرأت می گویم که دانشجویان ما از بهترین های رشته خودشان در داخل کشور و حتی در سطح دنیا هستند؛ چرا که این عزیزان مهارت را در کنار دانش نظری می آموزند و کارگاه های موثری امروز در اختیار دانشجویانمان قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: امروز بعضی کارگاه ها در دانشگاه های ما قادر به ساخت نسل های مختلف موتورهای جت هستند و از مطالبات جدی ما این است که مسئولان آموزش، ساعات آموزش کارگاهی را افزایش دهند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به اهمیت حوزه آموزش و ارتباط آن با توان دفاعی، اضافه نمود: امروز دانشگاه های ما آموزش های اساسی را ارائه می دهند و ما مطابق با اجرای برنامه های آموزشی همچون گذشته از افسران توانمند، سلحشور و ولایت مدار که موجب افزایش قدرت نظامی و قدرت ملی ما خواهند شد، استفاده می کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1121

به "دانشجویان دانشگاه های افسری آجا درساخت تجهیزات دفاعی مشارکت دارند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان دانشگاه های افسری آجا درساخت تجهیزات دفاعی مشارکت دارند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید