خبرنگاران هنگ کنگ خاطیان مقررات قرنطینه کرونا را به زندان انداخت

به گزارش مجله میهن 128، پکن- خبرنگاران- هنگ کنگ برای اولین بار از زندانی کردن چندین نفر در این منطقه که مقررات قرنطینه پس از شیوع کرونا را نقض نموده اند، اطلاع داد.

خبرنگاران هنگ کنگ خاطیان مقررات قرنطینه کرونا را به زندان انداخت

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران تلویزیون فونیکس روز سه شنبه گزارش کرد: کسانی که مرتکب تخلف شده و مقررات را نقض نمایند بر اساس قوانین موجود به زندان خواهند افتاد و یا جریمه خواهند شد.

گزارش تاکید می نماید که دستکم 3 نفر در این منطقه بر اساس اعلام دولت محلی به زندان افتاده اند که هر سه نفر مقررات ذی ربط را زیر پا گذاشته اند این سه نفر متهم هستند که از تدابیر قرنطینه در هنگ کنگ سرپیچی نموده و از مکان های ایزوله که برای آنها در نظر گرفته شده بود، متواری شده اند.

یکی از این افراد دستکم به 10 روز و دیگری نیز به 6 هفته حبس محکوم شده است برای نفر سوم 9 هفته زندان در نظر گرفته شده است.

مسئولان قضایی هنگ کنگ می گویند که این افراد ضمن نقض مقررات، بسیار خودخواهانه و غیرمسئولانه رفتار نموده و جامعه هنگ کنگ را به خطر انداخته اند.

دولت هنگ کنگ در بیانیه ای پس از صدور احکام از دستگاه قضایی حمایت کرد و اضافه نمود: هیچ گونه تخطی از مقررات قرنطینه که جان مردم را تهدید می نماید، تحمل نخواهد شد.

کسانی که وارد هنگ کنگ می شوند باید برای 14 روز قرنطینه شوند ناقضان مقررات قرنطینه در این منطقه ممکن است به 6 ماه حبس و پرداخت 3 هزار و 200 دلار جریمه محکوم شوند.

منبع: ایرنا
انتشار: 31 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 532

به "خبرنگاران هنگ کنگ خاطیان مقررات قرنطینه کرونا را به زندان انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هنگ کنگ خاطیان مقررات قرنطینه کرونا را به زندان انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید