خبرنگاران هزارو 989 نفر از سوی هلال احمر زنجان تب سنجی و غربالگری شدند

به گزارش مجله میهن 128، زنجان - خبرنگاران - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: طی چهار روز گذشته هزار و 989 نفر در پست های بازرسی سلامت هلال احمر زنجان به لحاظ بیماری کرونا تب سنجی و غربالگری شدند.

خبرنگاران هزارو 989 نفر از سوی هلال احمر زنجان تب سنجی و غربالگری شدند

شهرام میرزایی روز آدینه در جمع خبرنگاران اضافه کرد: 156 نیروی داوطلب هلال احمر برای تست کرونا به روش تب سنجی و اطلاع رسانی به مردم به منظور پیشگیری از شیوع این ویروس در مبادی ورودی استان در شعب ابهر، طارم و ایجرود در پست های بازرسی سلامت مستقر هستند.

وی اظهار داشت: از هزار و 989 نفری که تب سنجی شده اند، هزارو 982 نفر سالم و بدون علائم کرونا بوده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: 13 نفر نیز مشکوک به بیماری کرونا بودند که به مراکز درمانی ارجاع داده شدند.

میرزایی تاکید نمود: اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان زنجان در سه پست بازرسی سلامت افراد را به روش تب سنجی کنترل می نمایند و قبل از این عملیات نیز آموزش های مورد احتیاج نیز به آنها ارائه شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: این تیم های داوطلبان هلال احمر از 19 اسفند سال جاری در این سه پست بازرسی سلامت مستقر شده اند.

میرزایی اظهار داشت: عبور از بحران کرونا مستلزم عزم همگانی همه شهروندان در سطح شهرها و روستاهاست و جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز همه توان تجهیزات و نیروها به منظور جلوگیری از شیوع این ویروس بکار بسته و شبانه روز در کوشش است.

وی از عموم مردم خواست؛ به منظور ریشه کنی ویروس کرونا درخانه بمانند و از تردد غیرضروری در سطح شهرها حتی جاده ها خودداری نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 503

به "خبرنگاران هزارو 989 نفر از سوی هلال احمر زنجان تب سنجی و غربالگری شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هزارو 989 نفر از سوی هلال احمر زنجان تب سنجی و غربالگری شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید