حضور پرقدرت تیم کشتی کرمانشاه در لیگ برتر با آزادکاران بومی

به گزارش مجله میهن 128، محمدحسین محبی با اشاره به مذاکرات اخیر با هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در مورد حضور در لیگ برتر کشتی آزاد گفت: وی بعد از این جلسه اظهار داشت با رایزنی که با مهندس زنگنه وزیر نفت داشته قرار شد یک تیم از استان کرمانشاه به نام شرکت پالایش و پخش نفت استان در لیگ برتر کشتی آزاد سال 99 حضور داشته باشد.

حضور پرقدرت تیم کشتی کرمانشاه در لیگ برتر با آزادکاران بومی

وی توضیح داد: با توجه به پتانسیل بالای کشتی در کرمانشاه و علاقمندان بیشمار به این رشته پهلوانی، قصد داریم با یک تیم پرقدرت در لیگ حضور یابیم.

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه ادامه داد: به همین منظور از تمامی ظرفیت های حاضر در استان و کشتی گیران بومی خود نظیر یداله و ارشک محبی، بهمن تیموری، حامد رشیدی، خیراله قهرمانی و ... استفاده خواهیم کرد. ضمن اینکه در اوزانی که با خلاء کشتی گیر توانمند روبرو هستیم از سایر نفرات مطرح نیز استفاده می کنیم.

محبی در خصوص راهنمایی تیم کرمانشاه در لیگ برتر گفت: قطعا از داشته های فنی و نظرات محمدحسن محبی به عنوان یک بزرگتر استفاده خواهیم کرد و در کنار آن به دنبال استفاده از یک سرمربی کاربلد هستیم.

دارنده مدال نقره دنیا با تشکر از کوشش های استاندار ورزش دوست کرمانشاه گفت: با توجه به کشتی گیران فعال و تماشاگران خوبی که استان دارد، شأن این استان این بود که حداقل یک تیم خوب در لیگ برتر کشتی داشته باشد. خوشبختانه پس از چندین سال، کرمانشاه دوباره در لیگ برتر تیم داری خواهد نمود.

وی ادامه داد: البته با حمایت استاندار، به دنبال برگزاری رقابت های جام تختی به میزبانی استان کرمانشاه هستیم و امیدوارم با برنامه ریزی فدراسیون در سال جدید، شاهد حضور تیم ها و چهره های مطرح بیشتری در این رقابت ها باشیم.

رئیس هیأت استان کرمانشاه در خصوص حضور تیم کرمانشاه در جام باشگاه های دنیا نیز توضیح داد: هدفمان این است که با تمام قوا در لیگ حضور یابیم و اگر حمایت خوبی از ما گردد، قطعا به دنبال قهرمانی در لیگ برتر هستیم. در ادامه نیز در جام باشگاه های دنیا نیز حضور خواهیم یافت.

وی در خصوص شرایط کنونی کشتی در استان کرمانشاه گفت: کشتی گیران، مربیان و داوران فعال و خوبی در استان داریم و پیش از شیوع ویروس کرونا، سرمان بسیار شلوغ بود، اما در حال حاضر به دلیل خطرناک بودن این ویروس، فعلا از برگزاری اردوها و مسابقات معذوریم. امیدوارم که این اوضاع فروکش کند تا ما نیز بتوانیم به کار خود با قدرت ادامه دهیم.

محبی در سرانجام در خصوص شرایط تمرینات کشتی گیران مطرح استان در شرایط شیوع ویروس کرونا توضیح داد: سعی کردیم سالن کشتی را در شرایط ضدعفونی و قرنطینه به صورت محدود در اختیار قهرمانان کشتی استان قرار دهیم. بدین ترتیب آنها نیز با رعایت تمامی نکات ایمنی و بهداشتی می توانند به صورت انفرادی تمرین و آمادگی خود را حفظ نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 583

به "حضور پرقدرت تیم کشتی کرمانشاه در لیگ برتر با آزادکاران بومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور پرقدرت تیم کشتی کرمانشاه در لیگ برتر با آزادکاران بومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید