بادامکی: به ما گفتند که از تمام بازیکنان مان می توانیم استفاده کنیم، امیدوارم مهاجری فردا کنار تیم باشد

به گزارش مجله میهن 128، حسن بادامکی، مربی تیم فوتبال نساجی مازندران ابراز امیدواری کرد در ملاقات فردای این تیم مقابل استقلال، محمدرضا مهاجری سرخپوشان مازندرانی را همراهی کند.

بادامکی: به ما گفتند که از تمام بازیکنان مان می توانیم استفاده کنیم، امیدوارم مهاجری فردا کنار تیم باشد

به گزارش مجله میهن 128، با توجه به بیماری محمدرضا مهاجری که طی چند روز اخیر باعث بستری شدن سرمربی نساجی در بیمارستان هم شد، حسن بادامکی مربی این تیم در نشست خبری پیش از بازی با استقلال جوابگوی سؤالات مجله میهن 128 شد. البته محمدرضا مهاجری در محل نشست خبری حضور داشت، اما بادامکی جوابگوی مجله میهن 128 بود.

وی در ابتدا گفت: خدا را شاکرم که بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان و اتفاقاتی که برای سرمربی تیم مان افتاد و همه در جریان آن هستند، آماده ملاقات مقابل استقلال شدیم. ما هفته بسیار سختی را به دلیل حضور نداشتن آقای مهاجری پشت سر گذاشتیم. در ادامه با حمایت تک تک اعضای کادرفنی، کادر پزشکی و پشتیبانی و مدیریتی و همچنین حمایت سرمربی تیم توانستیم تمرینات خوبی را انجام دهیم و همه برای موفقیت تیم کوشش کردیم تا بتوانیم بازی خوبی مقابل استقلال انجام دهیم. از طرفداران مان نیز تشکر می کنم که همواره حامی تیم ما بودند و دیروز هم استقبال خوبی از اعضای تیم داشتند و یک کوشش مضاعفی را برای مان واجب کردند و انرژی مثبتی به ما دادند.

مربی تیم فوتبال نساجی اضافه نمود: یک تشکری هم از یکی از مالکان باشگاه نساجی دارم که جلسه ای را با تمام اعضای تیم گذاشتند و صحبت های همه اعضای باشگاه را شنیدند و قول های مساعدی دادند که باعث شد تا یک گروه قوی برای بازی با استقلال داشته باشیم. تیم فوتبال استقلال این روزها با هفت برد پیاپی شرایط خوبی دارد و ما با پیروزی مقابل آنها برد را ابتدا به آقای مهاجری و بعد از آن به مردم خوب قائمشهر تقدیم می کنیم.

بادامکی در پاسخ به این سؤال که مشکل صدور کارت بازی بازیکنان نساجی حل شده است، اظهار کرد: آخرین خبری که به ما دادند این بوده که مشکل حل شده است و ان شاءالله بتوانیم از بازیکنانی که داریم با توجه به نیازمان استفاده کنیم. به ما گفتند که همه بازیکنان را در اختیار داریم و می توانیم براساس نیازمان از آنها استفاده کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که فردا در بازی مقابل استقلال مهاجری نساجی را راهنمایی خواهد نمود، گفت: حضور آقای مهاجری به ما انرژی داده است. باید با خود ایشان و دکتر شان صحبت کنیم. ان شاءالله که این اتفاق بیفتد و فردا سرمربی تیم در کنارمان حضور داشته باشد.

مربی تیم فوتبال نساجی درباره محرومان و مصدومان تیمش نیز گفت: خداراشکر با یاری کادرپزشکی مصدومان مان به بازی با استقلال رسیده اند و تمام بازیکنان را در اختیار داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 228

به "بادامکی: به ما گفتند که از تمام بازیکنان مان می توانیم استفاده کنیم، امیدوارم مهاجری فردا کنار تیم باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بادامکی: به ما گفتند که از تمام بازیکنان مان می توانیم استفاده کنیم، امیدوارم مهاجری فردا کنار تیم باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید