انسداد جاده کندوان تا ساعت 17 امروز، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج و جاده شهریار-تهران

به گزارش مجله میهن 128، مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت را ه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و ترافیک سنگین در محور شهریار- تهران در بعضی از مقاطع نشان می دهد.

انسداد جاده کندوان تا ساعت 17 امروز، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج و جاده شهریار-تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، ایمان محرابی نیا، در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، اعلام کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

* بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18

وی اضافه نمود: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2308 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 1.6 درصد افزایش نشان می دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.2 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

* جاده کندوان تا ساعت 17 امروز مسدود است

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت را ه ها اضافه نمود: در حال حاضر دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت نشان می دهد.

محرابی نیا با اشاره به اینکه تردد در محور چالوس راستا رفت و برگشت تا ساعت 17 ممنوع است، اظهار کرد: محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن در استان مازندران تا 12 اسفند ماه 99 از ساعت 8 تا 17 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیل، به دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح راستا حدفاصل کیلومتر 5 تا 15 مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می گردد.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت را ه ها گفت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

* ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج و جاده شهریار- تهران

وی با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس، از ترافیک سنگین در محور شهریار- تهران در بعضی از مقاطع اطلاع داد.

* کاهش ایمنی عامل انسداد 11 جاده کشور

محرابی نیا اذعان داشت: در حال حاضر جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی اضافه نمود: همچنین محور وازک-بلده در مازندران، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور فرعی شمشک-دیزین، محور گنج نامه-تویسرکان و محور خرم آباد-پلدختر به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت را ه ها گفت: جاده پونل - خلخال، محور سروآباد-پاوه، محور رامیان-اولنگ-شاهرود و جاده شهداد-نهبندان، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

* آزادراه کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور در یک شبانه روز

وی توضیح داد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-قزوین با 108 هزار تردد، آزادراه کرج-تهران با 105 هزار تردد و آزادراه قزوین-کرج با 101 هزار تردد ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1061

به "انسداد جاده کندوان تا ساعت 17 امروز، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج و جاده شهریار-تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد جاده کندوان تا ساعت 17 امروز، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج و جاده شهریار-تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید