ابلاغ افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر کارساز شد، 4 هزار مسکن مهر معطل نصب انشعابات

به گزارش مجله میهن 128، مدیر عامل شهر جدید پرند با بیان اینکه پس از ابلاغ افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر از 4 درصد به 18 درصد بعضی متقاضیان مسکن مهر نسبت به تحویل واحد ها اقدام کردند، گفت:4 هزار مسکن مهر برای افتتاح معطل تامین خدمات زیربنایی هستند.

ابلاغ افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر کارساز شد، 4 هزار مسکن مهر معطل نصب انشعابات

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی مجله میهن 128 محسن وطن خواهی در پاسخ به این سئوال که سهمیه شهر جدید پرند در طرح ملی مسکن چه میزان است، گفت: سهمیه شهر جدید پرند برای مسکن ملی 20 هزار واحد مسکونی است که 9500 واحد مسکونی پالایش شده و به شرکت عمران شهر جدید پرند معرفی شده اند.

وی با اشاره به اینکه به طور متوسط روزانه 300 نفر برای طرح ملی مسکن تشکیل پرونده می دهند، ادامه داد:در مرحله دوم ثبت نام که بعد از انتخابات مجلس انجام خواهد شد، ظرفیت مسکن ملی در شهر پرند که همانا 20 هزار مسکن است، تکمیل خواهد شد.

وطن خواهی در پاسخ به این سئوال که چه تعداد مسکن مهر در پرند به جامانده است که باید واگذار گردد گفت: در حال حاضر تعدادی از واحد های مسکن مهر هستند که مشکل انشعابات دارند، اما موضوع حائز اهمیت این است که 14 هزار مسکن مهر تا شهریور ماه سال آینده تحویل متقاضیان خواهد شد و تفاهمنامه ای که با دستگاه های خدمات رسان داشته ایم، آن ها تعهد نموده اند که مسکن های دارای اولویت را در اولویت کار خود قرار دهند و انشعابات آن ها را نصب نمایند.

*4 هزار مسکن مهر در پرند معطل نصب انشعابات

مدیر عامل پرند با بیان اینکه طی روز های آینده دو میلیارد تومان به این دستگاه های خدمات رسان پرداخت خواهد شد تا آن ها نسبت به نصب انشعابات اقدام نمایند، تاکید نمود: در حال حاضر 4 هزار مسکن مهر در پرند معطل نصب انشعابات هستند تا تحویل متقاضیان گردد.

افزایش نرخ سود از 4 درصد به 18 درصد از اسفند ماه شامل حال چه کسانی می گردد؟

وطن خواهی در پاسخ به این سئوال که قرار است نرخ سود واحد های مسکونی مهر که واحد های خود را تحویل نمی گیرند و کارت قسط دریافت نمی نمایند، افزایش یابد آیا این ابلاغیه مفید واقع شد؟ گفت: طبق برنامه ای که بانک مسکن با هماهنگی وزارت راه و شهرسازی در پیش گرفته ما بخشنامه ای را ابلاغ نموده ایم تا بر اساس آن متقاضیان مسکن مهر که واحد مسکونی خود را تحویل نمی گیرند و اقدامی برای دریافت کارت قسط خود نمی نمایند، نرخ سود را از 4 درصد به 18 درصد افزایش دهیم.

مدیر عامل شهر جدید پرند با بیان اینکه قبل از ابلاغ این بخشنامه 13 هزار مسکن مهر کارت قسط نداشتند ادامه داد:با ابلاغ این بخشنامه می توان گفت: متقاضیان این ابلاغیه را تهدیدی برای خود ارزیابی کردند، در حالی که این طور نیست، بلکه این ابلاغیه مزیت های زیادی برای آن ها داشت.

وی ادامه داد: در حال حاضر این عدد از 13 هزار مسکن مهر به 10 هزار واحد مسکونی کاهش یافته است، اما به هر حال به این متقاضیان فرصت داده ایم تا انتها اسفند ماه نسبت به دریافت کارت قسط و تحویل واحد مسکونی خود اقدام نمایند، وگرنه افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر از 4 درصد به 18 درصد شامل حال آن ها خواهد شد.

وطن خواهی افزود: مزیت دریافت کارت قسط تثبیت شدن قیمت برای متقاضیان است و افزایش قیمت برای آن ها رخ نخواهد داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 385

به "ابلاغ افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر کارساز شد، 4 هزار مسکن مهر معطل نصب انشعابات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر کارساز شد، 4 هزار مسکن مهر معطل نصب انشعابات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید